Hot Shapers Korse Atlet

Hot Shapers Korse

Hot shapers ürünü atlet olmasına rağmen korse olarak da kullanıcılar arasında kullanılmaktadır. Bu yüzden bilinen diğer ismi hot shapers korse atlet olarak da geçmektedir.  Bunun yanında ürün fiyatı görsellerde de belirtildiği gibi adet birim olarak 89 liradır. Tekli alımlarda kargo ücreti müşteriye daha yüksek alımlarda ise firmamıza aittir.

Şık görünümü ve bedenleriyle herkes tarafından kullanılabilecek bu ürün özellikle egzersiz zamanlarınızda sizlere yardımcı olacaktır. Neotex kumaş yapısı ile özel bir tasarıma sahip bu hot shapers korse ürününü sitemizden alabilirsiniz.

Bedenleri Var Mı
S bedenden xxl bedene kadar bedeni olan bu ürünü sipariş verirken bedeninizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca beden için müşteri temsilcilerimizin tavsiyelerini de dikkate alabilirsiniz. Yürür iken, ev işi yaparken,  egzersiz yaparken, bisiklet sürerken kullanabileceğiniz bu ürünün temizliği de oldukça basittir. Uzun kullanımı sayesinde memnun olabileceğiniz bir atlet korse özelliği taşımaktadır. Tüm bedenler hakkında bilgi almak için ana sayfaya giderek ürün hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Aradığınız bilgi site de yer almıyorsa bizi arayarak da bilgi alabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı şekilde kısa süre olarak belirlenmiş fiyatlardan yararlanmak isterseniz bizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Hot Shapers Atlet Korse

Hot shapers atlet korse son zamanlarda aranan ürünler arasındadır. Günlük yaşamda rahat bir kullanım deneyimi sağlayacak bu ürünü sizde rahatça kullanmak için bizi arayarak bu ürüne sahip olabilirsiniz. İster kapıda ödeme isterseniz havale ile alabileceğiniz bu ürün en geç 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Görüntü olarak dışı siyah iç tarafı da sarı renk tonlarından oluşmaktadır. Kolsuz atlet olarak satılır. Erkek ve bayanlar için 2 ayrı ürün tasarlanıp sipariş verirken hangi cinsiyet için aldığınızı belirtmeyi unutmayınız.

Ürün hakkında yapılan yorumları görmek için lütfen menü çubuğunu kullanarak kullanıcı yorumları sekmesine tıklayınız. Dilerseniz o bölümden bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere hot shapers korse, hot shapers atlet korse, hot shapers korse atlet nedir, bedenleri, kullanım amaçları gibi bilgiler verilmiştir. Sitemizi ziyaret edip yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Hot shapers atlet, neotex hot shapers atlet, neotex termal sauna atlet, hot shapers nedir, işlevi, özellikleri, kullanımı, kullananlar, yorumları, orjinal mi ,nerede satılır, fiyatı, renkleri, modelleri, bedenleri, kapıda ödeme, teslimat süresi, faydaları, neye yarar gibi konuları içeren hot shapers Türkiye sitesi.